IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Karate. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefa C

W zawodach wzięło udzuiał trzech zawodników PKK Pleszew. Krystian Żuchowski zajął 5 miejsce w kategorii młodzików kumite -70 kg w MMM w Karate WKF strefa C.

Po zakóńczeniu MMM rozpoczeły sie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw. W kategorii kumite chłopców 10 -11 lat +40kg Dawid Szymura zajął 3 miejsce. Po wygraniu dwóch walk eliminacyjnych w półfinale Dawid spotkał się z Kamilem Gauzą UKS Kleczew. W zacietym pojedynku mając dużą przwagę uległ 0-3. W walce o brązowy medal Szymura wygrał zdecydowanie 3-1 z Adrianem Kałużką Olimp Łódź. Bartłomiej Jenerowicz w kategorii kumite chłopców 12-13 lat -40kg w pierwszej walce wygrał 2-0 z Max Tschnschike Dynamic Poznań. W półfinale po zaciętym pojedynku przez wskazanie przegrał z reprezentantem Rosji Denisem Gritshovem późniejszym zwyciezcą konkurencji. W konkurencji drużynowej młodzików PKK Pleszew w składzie: Bartłomiej Jenerowicz, Dawid Szymura i Krystian Żuchowski zajęli drugie miejsce. W finale nasi zawodnicy ulegli 2-0 z Kaishio Białystok.