Puchar Polskiej Unii Karate WKF Krotoszyn 23.11.2019

Kacper Vogt w głównej roli.

12 medali PKK Pleszew.

W Krotoszynie został rozegrany krajowy turniej rankingowy w karate WKF, na którym reprezentacji Pleszewskiego Klubu Karate wywalczyli 12 medali.

Na tym turnieju znakomity występ zanotował dwukrotny złoty medalisty Kacper Vogt, który po raz pierwszy mógł wystąpić w konkurencji kumite seniorów -84kg. Pokonał w tej kategorii najlepszych zawodników w kraju. Kacper Vogt drugi złoty medal wywalczył w kumite U21 -84kg.

Także za udany występ musi uznać nasz najbardziej utytułowany zawodnik brązowy medalista mistrzostw Świata z Chile Dawid Sobkowiak, który sięgnął po złoty medal w kumite juniorów +76kg.

Czwarty złoty medal dla PKK Pleszew wywalczył Filip Vogt w kumite U21 -75kg.

Piąte miejsce:

- Jan Podolski - kumite młodzików -40kg.

Siódme miejsce:

- Stanisław Pestka - kumite juniorów młodszych -63kg.

W zawodach uczestniczyli także Wiktoria Jopek, która po wygraniu 1 walki odpadła w drugiej rundzie oraz Paweł Spychalski po wygraniu 1 walki odpadł w 2 rundzie w kumite juniorów młodszych +70kg