Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate 2021 Turniej kwalifikacyjny do MP juniorów młodszych, juniorów i U-21 15.05.2021 Łódź.

15 maja w Łodzi odbył się drugi po Legnicy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski , które odbędą si e 19 czerwca w Poznaniu. Tym razem o kwalifikacje do MP rywalizowało siedmioro zawodników Pleszewskiego Klubu Karate. Bardzo dobrze wypadli przede wszystkim Michał Florczak i Jan Podolski którzy w swoich kategoriach zostali zwycięzcami. Michał Florczak w kumite juniorów -76 kg po kilkomiesięcznej przerwie sięgnął po złoty medal wygrywając 4 walki. Jan Podolski drugi złoty medalista w kumite juniorów młodszych -52 kg zaliczył także 4 wygrane walki. Brązowe medale wywalczyli Aleksandra Rataj w kumite juniorek młodszych -54 kg, Kacper Joachimiak w kumite juniorów młodszych -52 kg oraz Paweł Spychalski w kumite juniorów +76 kg. Miejsca medalowe zapewniały kwalifikacje do MP. Kwalifikacje wywalczyli także Stanisław Pestka w kumite juniorów -68 kg, Szymon Perz w kumite juniorów -52 kg. W sumie w 2 turniejach kwalifikacyjnych w Legnicy i w Łodzi PKK Pleszew wywalczył 16 kwalifikacji.